Warsztaty BeFree

CZYM SĄ WARSZTATY BEFREE NIEUSTRASZENI?

Wierzymy, że nadszedł czas, w którym Bóg wzbudza armię ludzi, którzy nie boją się poświęcić siebie samych i wszystkiego co mają, aby stać się częścią czegoś wielkiego - czegoś co zaplanował dla nas sam Bóg. Jako młode pokolenie pragniemy skończyć z życiem pełnym kompromisów i decyzji wynikających z tego, co dyktuje nam dzisiejszy świat.

Pragniemy widzieć, jak Boże Królestwo rozszerza się przez naszą postawę pełną pasji i posłuszeństwa Bożemu Słowu. Właśnie dlatego tegoroczne warsztaty  ukryte pod nazwą

„Nieustraszeni”, są dedykowane każdej osobie, chcącej wzrastać w poznaniu Boga,  dyscyplinie, a także w świadomy i radykalny sposób wywierać wpływ na innych młodych ludzi w swoim otoczeniu.

 

Warsztaty BeFree są adresowane do młodych ludzi w przedziale wiekowym 13-25, którzy mają pragnienie, aby doświadczyć realności spotkania z żywym Bogiem, umocnić swoją relację z Nim oraz rozpocząć proces przemiany, która wyrazi się w praktyce codziennego życia.

 

BeFree to otwarte zaproszenie dla osób, które:

a) poznały Jezusa i pragną nawiązać z Nim głęboką i trwałą relację oraz nauczyć się żyć trwając w uczniostwie

b) nie doświadczyły jeszcze spotkania z Jezusem, ale mają pragnienie by zmienić swoje życie przez poznanie Jego

Przedział wiekowy uczestników

13 - 25 lat

Terminy i ceny

Data warsztatów: 06 - 17 lipca 2021

Cena: 1300 PLN

Zaliczka: 300 PLN

 

Informacje o miejscu:

Tegoroczna edycja warsztatów BeFree odbywać się będzie w zupełnie nowym miejscu. Chcąc zadbać o atmosferę oddzielenia i skupienia, zdecydowaliśmy się na ośrodek położony w  górskiej miejscowości. Borowice to malownicza miejscowość w Karkonoszach, położona u stóp góry Śnieżki, nieopodal Karpacza. Ośrodek „Skalnik”, w którym odbywać się będą warsztaty położony jest przy głównej drodze dojazdowej, w pobliżu gór.

 

Opis procedury zgłaszania się i akceptacji zgłoszeń

1. Zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach przez rejestrację online

2. Otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację oraz link do elektronicznych formularzy zgłoszeniowych oraz zgody na uczestnictwo, do wypełnienia osobiście przez każdego uczestnika.

3. Przesłanie uzupełnionych formularzy w przeciągu 7 dni od daty rejestracji – zgody na uczestnictwo oraz zgody regulaminowe przesyłamy w formie wyraźnych skanów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Potwierdzenie uczestnictwa w przeciągu 7 dni od dnia otrzymania formularzy.

5. Wpłata zaliczki 300 PLN w  przeciągu 7 dni  od otrzymania maila potwierdzającego uczestnictwo w warsztatach.