Nepali Kids

Nepali Kids to program wspierający działania misjonarzy i wolontariuszy w procesie zakładania sierocińców w Nepalu. Obecnie funkcjonują 3 sierocińce, a pierwszy z nich istnieje od marca 2013 roku. Rodzina misjonarzy z Ukrainy, mieszkająca obecnie w Nepalu, zakładała poprzednio sierocińce w Indiach, a obecnie koordynuje pracę nepalskich domów dziecka oraz przyjeżdżających tam na praktyki misyjne i wyjazdy społecznie zaangażowane wolontariuszy. Bóg poruszył nasze serca w tej sprawie aby pomagać ubogim i troszczyć się o sieroty. Naszym pragnieniem jest widzieć, jak dzieci, które nie mają nic, otrzymuja dom, jedzenie, ubrania, edukację a przede wszystkim miłość i poznanie jedynego Boga, który nigdy ich nie opuści.

Fundacja Fusion Polska, jako organizacja partnerska, umożliwia Wam włączenie się do tego projektu. Poniżej możecie znaleźć link do bloga prowadzonego przez osobę z Polski, która pracowała w Nepalu w ramach tego projektu. Możecie nas również śledzić na facebooku.


Na konto bankowe fundacji Fusion Polska można również wpłacać darowizny przeznaczone na projekt Nepali Kids. Zebrane pieniądze przekazywane są bezpośrednio do Nepalu, gdzie rozporządzają nimi nasi zaprzyjaźnieni ukraińscy misjonarze i koordynatorzy lokalnej pracy. Co roku powstaje raport finansowy, przedstawiający strukturę wydatkowania otrzymanych darowizn oraz informacje na temat funkcjonowania misji.

http://asiainnepal.wordpress.com

UPEWNIJ SIĘ, ŻE TWOJA WPŁATA JEST OPISANA: "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - NEPALI KIDS"
Bank Pekao S.A.
PL 56124014731111001067715469
możesz także wpłacać na konto walutowe w euro: PL 80124014731978001067715531
Fusion Polska
ul Św. Wojciecha 9 of/7
59-220 Legnica

Możesz również przesłać darowiznę poprzez PayPal oraz bezpośrednio kartą kredytową i debetową (nie musisz posiadać zarejestrowanego konta w PayPal!). W tym celu wybierz zakładkę WSPARCIE i kliknij „Przekaż darowiznę”. Pamiętaj, aby opisać swoją darowiznę „na cele statutowe – NepaliKids”.