Wydawnictwo

Wydawnictwo Fusion zostało powołane przez fundację Fusion Polska, aby tłumaczyć, wydawać i rozprowadzać literaturę (i nie tylko) inspirującą do oddanego, radykalnego, radosnego życia z Bogiem oraz aktywnego angażowania się w życie społeczeństw tego świata.

Wszelki dochód ze sprzedaży książek jest przeznaczany na realizację celów statutowych fundacji.

 

 

Dokonaj zakupu książek na naszym sklepie internetowym: www.fusionshop.pl

 

Aby zamówić książkę w fundacji, należy złożyć zamówienie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W zamówieniu należy podać: Imię i nazwisko zamawiającego, adres do wysyłki, ilość zamawianych egzemplarzy oraz wybraną metodę wysyłki. W przypadku niewybrania metody wysyłki, przesyłka będzie wysłana listem ekonomicznym poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej. W potwierdzeniu zamówienia otrzymasz od nas dane do przelewu – w obecnej chwili książki wysyłamy tylko po przedpłacie!

 

Metody i koszty wysyłki (dla 1 książki)

Informujemy, że książki wysyłane są w miarę możliwości jeden raz w tygodniu. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Poczta Polska list ekonomiczny polecony – 5.70 zł

Paczkomaty InPost – 11.80 zł (dla 1 – 3 książek)

Odbiór osobisty w Legnicy – gratis!

Dla przesyłek większych i cięższych koszt wysyłki zależny jest od cennika danego przewoźnika. Koszt wysyłki podawany jest na fakturze przedpłatowej.

 

Przedstawiamy pierwszą książkę wydaną nakładem Wydawnictwa Fusion!

Wiara. Jak sprowadzić wszystkie Boże błogosławieństwa z Nieba do naszego codziennego życia?

Autor: Reinhard Hirtler

Okładka: miękka

Format: 135x205 mm

Liczba stron: 136

Rok wydania: 2017

Cena: 25.00 zł / szt. / brutto

Wiara sprowadza duchową rzeczywistość do naszego naturalnego świata. Zatem po pierwsze: bez wiary nie możemy podobać się Bogu. Po drugie: poprzez wiarę pełnia duchowej rzeczywistości stanie się czymś realnym w naszym naturalnym świecie. Choćby Bóg dał ci tysiące obietnic, one nie spełnią się w jakiś magiczny sposób. Biblia naucza nas, że mamy naśladować tych, którzy przez wiarę i cierpliwość dziedziczą obietnice Boże. Twoim dziedzictwem jest wszystko, co Bóg tobie obiecał.

Powinieneś to odziedziczyć, ale jak ma się to stać? W jaki sposób otrzymasz swoje dziedzictwo? Skąd możesz czerpać pewność, że otrzymasz wszystko, co Bóg ci obiecał?

W tej praktycznej, napisanej prostym językiem, lecz poruszającej ważny i głęboki temat wiary chrześcijańskiej książce znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania. Jeśli chcesz chodzić w wierze i żyć w pełni Bożych obietnic dla twojego życia, koniecznie sięgnij po tę książkę!

 

O autorze

Reinhard Hirtler urodził się w Austrii i dorastał jako jedno z dziesiątki dzieci w domu pastora charyzmatycznej denominacji. Gdy miał osiem lat, Bóg wyraźnie przemówił do jego serca i powołał go do służby kaznodziejskiej. Kształcił się w Szkole Biblijnej w południowej Anglii. Podróżując po całym świecie usługiwał, jako nauczyciel Słowa Bożego, prorok, ewangelista oraz założyciel kościołów. Od 2014 roku mieszka wraz z żoną w Brazylii, gdzie jest jednym z pastorów i nauczycieli Słowa Bożego w kościele Igreja Videira (Goiania). Bóg używa go potężnie w ponadnaturalnej służbie uzdrowienia i cudów. Od 2015 roku Reinhard jest odpowiedzialny za projekt pomocy ubogim dzieciom ulicy z północnej Brazylii. Jest autorem wielu książek. Jego życie pokazuje, że można na co dzień żyć tym, w co się wierzy. Zachęca chrześcijan do tego, by stawali się uczniami Chrystusa, i żyli pełnią Ewangelii.

Ma wspaniałą żonę, Debi oraz dwóch dorosłych synów. O pracy wśród dzieci ulicy można przeczytać na stronie: www.braziliankidskare.org.